Kia Ceed GT

Dvojitá predná maska chladiča a hmlové svetlomety zakomponované do vzduchových prieduchov umiestnených na prednom nárazníku okamžite zaujme vašu pozornosť.

ZANECHAJTE DOJEM

Na mriežke chladiča sa hrdo vyníma nezameniteľné logo GT, ktoré odkazuje na obrovskú silu, s ktorou treba počítať. Odvážne červené detaily výborne ladia s lesklými čiernymi bočnými lištami a 18” zliatinovými diskami kolies s diamantom opracovaným povrchom. V neposlednom rade treba spomenúť športové dvojité koncovky výfuku, ktoré úžasne reprodukujú vrčanie silného 1,6-litrového motora T-GDi.

BUĎTE ODVÁŽNI

Uchopte volant s plochou spodnou časťou a precíťte čistú radosť z jazdy. Interiér nového modelu Kia Ceed GT vás svojím kontrastným červeným prešívaním na semišovo-koženom čalúnení športových sedadiel ohromí zakaždým, keď doň nastúpite.

UKÁŽTE, ČO JE VO VÁS

Citlivý 1,6-litrový štvorvalcový zážihový motor T-GDi je najvýkonnejšou pohonnou jednotkou v rodine vozidiel Ceed. Kombinácia výkonu 150 kW/204 koní so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou zaručuje hladké, svižné preraďovanie. Za pomoci radiacich páčok na volante môžete meniť prevodového stupne rýchlym pohybom prsta, čo zaručuje priamu, dynamickú odozvu.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá