KIA CEED SW PLUG-IN HYBRID

Prvý plug-in hybrid od spoločnosti Kia vyrobený v Európe pridáva k športovému dizajnu a priestrannosti karosérie Sportswagon aj ekologický rozmer.

Výrazné, čisté línie

Spojením aerodynamických vlastností a vzhľadu vzniká pôsobivo zladené moderné vozidlo. Športový nárazník a mriežka chladiča v tvare tigrieho nosa nielenže vyzerajú naozaj úžasne, ale sú aj praktické. Športový profil vozidla zvýrazňujú 17-palcové zliatinové disky kolies opracované diamantom.

Moderný interiér

Priestranná kabína je navrhnutá okolo vodiča. Do vodorovne riešenej palubnej dosky je integrovaný plne digitálny združený prístroj s uhlopriečkou 12,3 palca a tiež 10,25-palcová dotyková obrazovka navigácie. Vo vysokom rozlíšení sa tu zobrazujú rôzne informácie, ako napríklad podrobné navigačné pokyny, informácie audiosystému, telefonické hovory a ďalšie údaje.

Osobité LED svetlá

V prednej a zadnej časti nového modelu Kia Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid štandardne nájdeme charakteristické LED svetlá vrátane LED denných svetiel v tvare ľadových kociek vpredu. Všetky tieto svetlá zabezpečujú maximálnu viditeľnosť a rozpoznateľnosť vozidla. LED diódy spotrebúvajú menej energie než iné žiarovky, vďaka čomu sú ideálnym riešením pre elektrifikované automobily.

KONTAKT NA PREDAJCU!​

ĎALŠIE VOZIDLÁ