Kia XCeed Plug-in Hybrid

Tento radikálny crossover kupé je položený vyššie nad zemou, má dlhú kapotu a ostro sa zvažujúcu siluetu. Športový profil zvýrazňujú 18-palcové disky kolies.

ZNÁMY ALE NETRADIČNÝ EXTERIÉR

Tento radikálny crossover kupé je položený vyššie nad zemou, má dlhú kapotu a ostro sa zvažujúcu siluetu. Športový profil zvýrazňujú 18-palcové disky kolies. Prednú a zadnú časť vozidla rozžiaria svetlá typu LED, ako napríklad LED denné svetlá pripomínajúce kocky ľadu. Športový nárazník a uzavretá mriežka chladiča v tvare tigrieho nosa nielen dobre vyzerajú, ale zároveň spĺňajú dôležitú aerodynamickú funkciu.

Rozšírte si obzory

Priestranná kabína ponúka vysokú polohu sedenia. Na plne digitálnom 12,3-palcovom združenom prístroji a 10,25-palcovej dotykovej obrazovke navigácie sa vo vysokom rozlíšení zobrazujú všetky informácie vrátane podrobných navigačných pokynov, informácií audiosystému, telefonických hovorov a mnohé ďalšie.

Zoznámte sa s moderným hybridom

Rekuperačné brzdenie zachytáva kinetickú energiu, ktorá nabíja akumulátor vozidla počas jazdy dolu svahom na voľnobeh alebo pri brzdení. Sprievodca jazdou na voľnobeh analyzuje vašu trasu, aby vás mohol informovať, kedy máte zložiť nohu z pedála. Systém virtuálneho zvuku motora sa aktivuje v režime elektrického pohonu, aby bezpečne upozornil chodcov na prítomnosť vozidla.

KONTAKT NA PREDAJCU!

ĎALŠIE VOZIDLÁ