Kia e-Niro

Nová Kia e-Niro má asertívnu osobnosť na každej ceste. Šikovne kombinuje prvky ako pozdĺžne strešné nosiče s aerodynamikou uzavretej prednej mriežky chladiča.

Elektrifikovaný crossover

Nová Kia e-Niro má asertívnu osobnosť na každej ceste. Šikovne kombinuje prvky ako pozdĺžne strešné nosiče s aerodynamikou uzavretej prednej mriežky chladiča. Špeciálne prívody vzduchu so svetlami na denné svietenie s diódami LED v tvare hrotu šípu a modré svetlomety hovoria jasnou rečou: jej výkon je elektrický.

100% elektrický ⎼ 100% úžasný

Objavte svet inteligentného pohodlia a úžasných pocitov. Nová Kia e-Niro vám ponúka okamžité zrýchlenie, jednoduché nabíjanie a jazdu s dlhým dojazdom. To všetko v pohodlí priestrannej, štýlovej a mimoriadne tichej kabíny. A navyše s nulovými emisiami. Ekologicky udržateľná jazda nikdy nebola príjemnejšia.

Priestrannosť a všestrannosť

Priestor je luxus, ktorý si môže v novom modeli Kia e-Niro vychutnať každý. Interiér ponúka vyvýšenú polohu sedadla vodiča a pohodlný priestor pre hlavu i nohy pre štyroch cestujúcich. Do batožinového priestoru môžete naložiť 451 litrov nákladu, čo je viac, než má väčšina elektrických vozidiel. Zadné sedadlá sa sklápajú do roviny s delením v pomere 60:40, čím vznikne kapacita pre 1 405 litrov nákladu.

KONTAKT NA PREDAJCU!​​

ĎALŠIE VOZIDLÁ​