Kia Soul EV

Začnite deň inak: 100 % elektrická, 100 % štýlová Kia Soul EV. Jediné vozidlo postavené na platforme SUV – toto vozidlo s nulovými emisiami má všetko.

VÝRAZNÝ EXTERIÉR

Kia Soul EV je oslavou prírody a technológie. Prichádza v žiarivých dvojfarebných kombináciách. Výrazný dizajn sa prenáša k účinným LED denným svetlám, nápadným svetlometom a koncovým svetlám. Konečne elektromobil, z ktorého na prvý pohľad nevyžaruje: „Som na elektrinu!“.

PRAKTICKÝ INTERIÉR

Kia Soul EV je ústretová k životnému prostrediu, zároveň však veľkorysá. Kombinuje úspornú jazdu v meste s komfortom a praktickosťou. Vy a vaši cestujúci sa môžete posadiť a relaxovať v priestrannej kabíne, vyrobenej z organických materiálov. Flexibilita bola najvyšším cieľom. Zadné sedadlá sú delené a možno ich zložiť dopredu, v batožinovom priestore sa okrem toho nachádza skrytá priehradka.

MAXIMÁLNA EFEKTIVITA DOJAZDU

Kia Soul EV má úsporu energie vo svojich génoch a na obdivovať možno veľa funkcií. Zabudovaný systém na vykurovanie a chladenie, mimoriadne účinné tepelné čerpadlo a inteligentný klimatizačný systém s jednotlivými zónami sú súčasťou balíka. Rekuperatívne brzdenie šetrí energiu pri spomaľovaní a znovu ju využíva počas zrýchľovania.Na verejných nabíjacích staniciach možno jednoducho doplniť energiu.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá