Kia Stinger

Nová Kia Stinger bude hlboko zakorenená v srdciach skutočných automobilových nadšencov. Každá línia je odkazom na tradičného ducha Gran Turismo – od nízkej kapoty a kabíny po vypracovaný vzhľad.

ZNÁMY ALE NETRADIČNÝ EXTERIÉR

Krásny dizajn je vždy o správnych proporciách a rovnováhe. Nová Kia Stinger v tomto ohľade vyčnieva vďaka dlhej kapote s krátkym previsom v prednej časti, dlhým rázvorom kolies a nízko posadeným sedením. Široké línie spolu vytvárajú pevnú zadnú časť, zaoblenú vďaka lesklému čiernemu difúzoru pre lepšiu aerodynamiku.

OČARUJÚCA KABÍNA

Nová Kia Stinger je čistá a pritom exkluzívna a inšpiruje sa športovým štýlom a aeronautikou Gran Turismo. Pútavý interiér obsahuje kruhové výdychy ako v lietadle, merače s kovovým kruhom a saténový chrómový lem. Sadnite si na nízko položené sedadlo vodiča a nechajte sa unášať detailmi – vysokokvalitný materiál, moderné línie a kontrastné prešívanie – vo vycibrenej atmosfére.

PRIESTORU NA ROZDÁVANIE

Jasnou výhodou dlhého rázvoru kolies je priestranná kabína. Vy aj vaši štyria pasažieri máte v útulnom triezvo zariadenom interiéri dostatok miesta na relax a radosť z jazdy. Do priestranného kufra sa zmestí až 406 litrov nákladu. Ak potrebujete odviesť dlhšie predmety alebo väčší náklad, jednoducho zložte zadné sedadlá 60:40.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá