Nová Kia sorento hybrid

Úsporná a neskutočne pútavá. Moment, kedy sa výkon snúbi s efektivitou je naozaj vzácny.

Pôsobivý, moderný vzhľad.

Aj pri pohľade zozadu sa nové Sorento Hybrid môže pochváliť výraznými dizajnovými prvkami, ktoré sa neboja zanechať silný trvalý dojem. Vertikálne zadné svetlá LED, spodný ochranný kryt so športovým, pútavým ozdobným prvkom vzadu, brilantný strešný spojler s lesklým povrchom, integrovaný zadný stierač a označenie Eco hybrid predstavujú len zopár detailov, ktoré vytvárajú celkový dojem.

Výkonný vo všetkých oblastiach

Predná časť nového Sorenta Hybrid zdôrazňuje svoj veľkolepý a mohutný vzhľad. Má výrazne štruktúrovanú prednú mriežku, zvýraznenú pomocou chrómového a lesklého čierneho rámu, športový nárazník lakovaný vo farbe karosérie s mriežkou na prívod vzduchu v tvare krídla a štýlový strieborný predný spodný ochranný kryt. Nová technológia svetelného zdroja s dvoma projekčnými LED svetlometmi, LED denné a hmlové svetlá sa postarajú o dynamické osvetlenie, ktoré zodpovedá triede.

Luxusný priestor, štýl a komfort

Prémiový a moderný interiér bol navrhnutý tak, aby ste si užili každú sekundu jazdy: Od jedinečného pocitu náladového osvetlenia až po luxusné povrchy, ako sú čierne prešívané sedadlá čalúnené kožou Nappa s čiernym obložením strechy, ozdoba so saténovým efektom na prístrojovej doske s 3D reliéfom a polochromovaným dekorom, ale aj lesklé čierne doplnky v celej kabíne. Spoločne s priestrannosťou a elegantnou ergonómiou si okamžite uvedomíte príťažlivosť

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá