Kia Ceed

Dynamické línie, ktoré navrhli a vytvorili v dizajnovom centre vo Frankfurte, dodávajú vozidlu športový výkon. Nová Kia Ceed je pripravená vrátiť radosť na cesty.

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

Vďaka oslňujúcemu zovňajšku, vám nová Kia Ceed prinesie potešenie z každej jazdy. Dvojitá predná mriežka dodáva vozidlu športový vzhľad, po stranách sa nachádzajú chrómové rámy okien. Celkový dojem dotvárajú dvojtónové 17″ hliníkové disky, spojler s vysokým leskom, zadné LED denné svietenie a chrómové koncovky výfuku.

RAFINOVANÝ INTERIÉR

V novej Kia Ceed je všetko navrhnuté na dosah ruky vodiča. Horizontálne usporiadanie prístrojovej dosky vytvára priestrannú atmosféru. Štýlový interiér dopĺňajú čierne, šedé a kožené doplnky. 8″ dotyková obrazovka s navigačným systémom je kombináciou štýlu a technológie.

NOVÉ VYLEPŠENIA

Vďaka nepriehľadnuteľným zadným LED denným svetlám budete na cestách dobre viditeľní. Úžasný dizajn, to je charakteristickým znakom tohto modelu. LED denné svietenie v tvare “ice cube” majú funkciu HBA asistenta diaľkových svetiel. Novú Kia Ceed skrátka neprehliadnete.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá