Kia ProCeed

Raz za generáciu prichádza auto, ktoré odporuje všetkým konvenciám. Auto tak odvážne, že posúva hranice dizajnu a mení definície športového štýlu.

VERTE SVOJIM OČIAM A SVOJIM ZMYSLOM

Prvé, čo si všimnete na odvážnom dizajnovom koncepte novej Kia ProCeed je inovatívna karoséria – kombinujúca vzrušenie a eleganciu coupé so zdokonalenou praktickosťou verzie sportswagon. Pozrite sa bližšie a obdivujte dramaticky klesajúci profil strechy s aerodynamickým kontúrovaním pozdĺž celej karosérie, zakončené výraznými 18″ zliatonovými diskami.

OBJAVTE ODVAHU

Kamkoľvek ide, zanecháva Kia ProCeed svojím odvážnym dizajnom trvalý dojem a to hlavne vďaka unikátnym zadným LED denným svetlám, ktoré sú perfektne integrované do štýlovej karosérie. Navyše, s dvojvrstvovým zadným nárazníkom a dvojitým výfukom je radosť na ňu pozerať aj ju počúvať.

VYCHUTNAJTE SI VŠESTRANNOSŤ

S novým typom karosérie Kia ProCeed nikdy nemusíte obetovať štýl na úkor priestoru. Nielen, že ponúka viac miesta pre každého pasažiera – jeho 594 litrový batožinový priestor patrí medzi najväčšie vo svojom segmente. K dispozícii je tiež možnosť sklápania zadných sedadiel v pomere 40:20:40 jedným dotykom.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá