Kia Niro PlugIn Hybrid

Zoznámte sa s hybridným crossoverom, ktorý mení pravidlá hry. Zistite na vlastnej koži aká priestranná a všestranná je nová Kia Niro so svojou rozmernou úložnou kapacitou, flexibilným a rôznorodým využitím priestoru.

ZVODNÝ EXTERIÉR

Nechajte sa prekvapiť atraktívnou zadnou časťou novej Kia Niro, ultra moderným vzhľadom LED svetiel, striebornými doplnkami a výraznými krivkami. Zakrivené línie karosérie, lemujúce bočné okná, minimalizujú tvorbu vírov, turbulencie a znižujú aerodynamický odpor. Zadný difúzor pomáha usmerňovať prúdenie vzduchu.

PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Interíér vozidla je veľkorysý a priestranný. Pohodlne a štýlovo, od kožených sedadiel s integrovaným pamäťovým systémom až po vyhrievané predné i zadné sedadlá a ventilované predné sedadlá. Bez námahy prispôsobíte sedadlo šoféra tak, aby ste do cieľa dorazili svieži.

NAJNOVŠIA TECHNIKA

Ak sa vám na ceste začne vybíjať batéria v telefóne, môže to byť frustrujúce. Nie však v novom modeli Kia Niro Plug-in Hybrid. Stačí umiestniť kompatibilný smartfón na špeciálnu podložku na bezdrôtové nabíjanie telefónu, kde sa bude nabíjať. Úplne bez kábla a bez zbytočného stresu. Potrebujete poradiť s cestou? Navigačný systém, dostupný na veľkej 8″ dotykovej obrazovke, vás navedie. Zahŕňa 7 rokov aktualizácií máp a Live služby.

Kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá