Nová Kia Sorento

Zažite výkon. Efektívnym spôsobom. Zvýšte svoje možnosti na maximum.

Vyrovnaný profil zvýrazňujúci výkon

Mohutné, avšak elegantné línie, ktoré siahajú od kapoty po koncové svetlá, vytvárajú pozoruhodne moderný profil. Nové kontúry využívajú väčší rázvor a zadné stĺpiky s tenšou konštrukciou. Vozidlo má odvážny, športový štýl vyjadrený v podobe matných čiernych oblúkov blatníkov kolies, bočných prahov so saténovými chrómovými detailmi a kľučkami vo farbe karosérie so saténovo chrómovým povrchom. 20″ zliatinové disky kolies ešte viac zdokonaľujú príťažlivosť výkonného vozidla.

Luxusný priestor, štýl a komfort

Prémiový a moderný interiér bol navrhnutý tak, aby ste si užili každú sekundu jazdy: Od jedinečného pocitu náladového osvetlenia až po luxusné povrchy, ako sú dvojfarebné čierno – sivé kožené sedadlá, ozdoba so saténovým efektom na prístrojovej doske s 3D reliéfom a polochromovaným dekorom, ale aj lesklé čierne doplnky v celej kabíne. Spoločne s priestrannosťou a elegantnou ergonómiou si okamžite uvedomíte jeho príťažlivosť.

Viac miesta pre to, na čom záleží

Množstvo miesta a flexibilné možnosti prepravy, ktoré splnia vaše potreby: Nové Sorento je možné rýchlo premeniť z 5-miestnej verzie na 7-miestnu, prípadne ľahko zmeniť konfiguráciu a vytvoriť veľkorysý batožinový priestor alebo vozidlo pre prieskumníkov s objemom až 821 litrov. Posuvné zadné sedadlá možno rozdeliť a sklopiť v pomere 40 : 60, aby ste mohli pohodlne usadiť cestujúcich a odviezť aj náklad.

kontakt na predajcu!

Ďalšie vozidlá